Gold Taxi - elegancja i prestiż

Gold Taxi jest firmą specjalizującą się w świadczeniu usług przewozu pasażerskiego dla Klienta biznesowego, firm, instytucji oraz obsłudze uroczystości rodzinnych, takich jak śluby, wesela, komunie, chrzciny, rocznice.

Dysponujemy flotą ekskluzywnych aut, którą wyróżnia na ulicy elegancki design oraz subtelne oznakowanie. Są to auta reprezentacyjne, zapewniające Klientowi prestiż i komfortowe warunki jazdy.

Klientom ceniącym sobie nie tylko wygodę i bezpieczeństwo, ale również dbającym o własny wizerunek i prestiż oddajemy do dyspozycji najbardziej luksusowe limuzyny z produkowanych seryjnie: MERCEDES S klasa W221 long, BMW seria 7 E65, Audi A8.

Ślub i wesele to jedno z najważniejszych i najpiękniejszych wydarzeń w życiu. Zależy nam na wyjątkowych wspomnieniach tego szczególnego wydarzenia. Chcemy, aby w Dniu Ślubu wszystko było wyjątkowe, perfekcyjnie zaplanowane i przygotowane. Dlatego o szczegóły oprawy weselnej należy odpowiednio zadbać. Planując tę wielką uroczystość, nie można zapominać o wyborze odpowiedniego samochodu, który w tym szczególnym dniu powinien być absolutnie wyjątkowy. 

Pragniemy zaoferować naszym Klientom możliwość wynajęcia ekskluzywnego samochodu, który przyczyni się do świetności tego wielkiego wydarzenia i komfortowo dowiezie Młodą Parę do miejsca przeznaczenia. 

Proponujemy:

 - samochód z kierowcą

 - dojazd do kwiaciarni

 - przejazd do Pana Młodego

 - przejazd po Pannę Młodą

 - dojazd do kościoła/ Urzędu Stanu Cywilnego

 - przejazd na sesję zdjęciową

 - dojazd do sali weselnej

 - tablice rejestracyjne: MŁODA PARA lub NOWOŻEŃCY itp

Do przewozu gości weselnych proponujemy komfortowe busy 6 i 8 osobowe oraz wygodne autokary do przewozu 17, 20, 35, 50 osób.

506 577 087

kontakt@gold-taxi.pl

www.gold-taxi.pl