Wyrobek - catering

Wyrobek - catering, catering na weseleSpecjalizujemy się w obsłudze przyjęć weselnych, uroczystości rodzinnych, chrzcin, komunii, 18-nastek, imprez plenerowych, pikników i wielu innych.

W obsłudze cateringowej staramy się dbać o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Truskawki w szampanie na przyjęciu weselnym, własnoręcznie wykonywane ozdoby z owoców i warzyw, biała porcelana, na której serwujemy nasze dania stanowią o jakości świadczonych przez nas usług.

Odpowiadając na potrzeby naszych klientów staramy się urozmaicać menu i dopasowywać je do indywidualnych potrzeb. Nasze menu można dowolnie zmieniać i komponować. Zapewniamy także owoce, ciasto, napoje, a także na życzenia klienta alkohol, w tym także alkohol do barku z drinkami.

Naszym klientom oferujemy także tradycyjne wyroby wędliniarskie, wytwarzane wyłącznie z polskiego mięsa oraz naturalnych składników.

Ponadto w trakcie wesela możemy także zorganizować tzw. cygańską noc, podczas której na drewnianych korytach serwujemy pieczone mięsa, głównie szynkę tylnią z kością. Mięso podawane jest w efektowny sposób, wygląda w efektowny sposób, co stanowi dodatkową atrakcję w trakcie przyjęcia. 

Tel.: 32 212 13 17, 728 388 239

www.wyrobekbrzeszcze.pl

wyrobek@onet.eu

facebook: https://www.facebook.com/WyrobekBrzeszcze