6 pomysłów na niezapomniany wieczór panieński i kawalerski

Sezon ślubny trwa w najlepsze. Państwo Młodzi wpadli więc w wir weselnych przygotowań, a nad głowami świadków zawisła ogromna odpowiedzialność – przygotować wspaniały wieczór panieński i kawalerski. Choć noc ta rządzi się swoimi prawami, a królują szczere emocje współdzielone z najbliższymi Panny Młodej i Pana Młodego, to doznaniom warto jednak pomóc. Jak? Napędzając je dawką niezwykłych przeżyć, które na długo zapiszą się w pamięci celebrujących. Poniżej przygotowaliśmy zestawienie 6 propozycji na niezapomnianą zabawę podczas wieczoru panieńskiego i kawalerskiego.

- Niezależnie czy bardziej odpowiedzialni, czy szaleni i spontaniczni Państwo Młodzi potrzebują przed swoją wielką chwilą odrobiny wytchnienia. Zabawa poprzedzająca długo wyczekiwane wesele powinna być więc starannie zaplanowana i odpowiadać potrzebom Młodych. Warto rozważyć opcje rekreacyjne dla zapracowanych, bądź sportowe i sprawnościowe dla wielbicieli aktywności – mówi Michał Kaleta, dyrektor ds. sprzedaży i rozwoju w firmie Wyjątkowy Prezent.

Relaks w SPA

Wieczór panieński to świetna okazja, by oderwać się od stresu związanego ze ślubnymi przygotowaniami i nadrobić koleżeńskie zaległości. Natłok obowiązków odłożył na potem wiele wartych opowiedzenia historii – ale jest okazja, by odprężyć się, oddać w delikatne ręce profesjonalistów i wysłuchać wszystkiego, co przyjaciółki mają do opowiedzenia. Miękki szlafrok i lampka szampana na początek, a potem szeroki wachlarz doznań dla duszy i ciała. Wizyta w SPA z pewnością zapewni potrzebne odprężenie i doda sił niezbędnych do reszty przygotowań.

Zespołowa ucieczka – Escape Room

Skompletowana drużyna pełna sił i ambicji, spragniona gry zespołowej idealnie sprawdzi się w Escape Roomie. Panna Młoda wraz z przyjaciółkami mają do wyboru kilka wariantów gry. Wśród pokojów, z których muszą uciec przed upływem wyznaczonego czasu, nie brak najbardziej wyrafinowanych propozycji, takich jak pokój detektywistyczny, garnizon wojskowy, czy więzienie. Wcielanie się w rolę niesłusznie oskarżonych, próbujących udowodnić swoją niewinność więźniów czy tajnych agentów daje całe mnóstwo radości, którą współdzielić można ze świętującą grupą. Panna Młoda, i jej bliscy na pewno na długo zapamiętają ten wyjątkowy, przygodowy i emocjonujący wieczór. A kiedy już uda się opuścić pokój – także niezwykle satysfakcjonujący.

Taktyczne lasery

Dla Panny Młodej z energicznymi koleżankami mamy jeszcze jedną propozycję – paintball laserowy. Będzie on idealnym wstępem do dalszej zabawy podczas wieczoru panieńskiego lub głównym punktem spotkania. Wszystko za sprawą solidnej dawki radości płynącej z laserowej rywalizacji. Padające strzały to kolorowe wiązki światła, które nie brudzą ubrań i nie zadają bólu. Lasertag jest więc czystą, bezpieczną przyjemnością. Do opracowania taktyka, do przećwiczenia strzeleckie umiejętności – wszystko po to, by triumfować w starciu z drużyną przeciwną – może Pana Młodego?

Paintball – grad pocisków

Jeśli zespół Pana Młodego domaga się nie laserów, a pokaźniejszej artylerii – polecamy klasyczny paintball. Ta zabawa, która prawdopodobnie nigdy się nie znudzi, skutecznie zniweluje stres i rozluźni atmosferę. Dostarczy też niezapomnianych wrażeń, wymagając od zawodników współpracy na najwyższym poziomie, szybkich reakcji i trafnych ocen ryzyka. Nie bez przyczyny paintball jest jedną z najczęściej wybieranych rozrywek na celebrowanie wieczoru kawalerskiego – ta emocjonująca gra spełnia wszystkie kryteria udanego wieczoru z przyjaciółmi.

Tor Gokartowy

Przygotowaliśmy też propozycję rodem z dziecięcych marzeń, domagających się spełnienia. Rzadko kiedy przytrafia się równie dobra okazja do beztroskiej zabawy i uwalniania niepohamowanej radości, co wieczór kawalerski. Który chłopiec nie chciał zasiąść za kierownicą gokarta i zaszaleć na torze kartingowym? Teraz jest to możliwe, bo w komfortowej lokalizacji można ścigać się ze swoimi przyjaciółmi, współdzieląc z nimi bezcenne wrażenia. Nuta sportowej rywalizacji, starannie opracowana strategia, sprawne wejście w zakręt i…świetna zabawa gwarantowana.

Wodne przeżycia

Gdyby kilkugodzinne świętowanie nie satysfakcjonowało - może weekend na Mazurach i wieczór kawalerski spędzony pod żaglami? Wyprawa z kumplami połączona z wodnymi atrakcjami to doskonały wybór dla Pana Młodego spragnionego przygód, wypraw lub po prostu doborowego towarzystwa w niecodziennych warunkach. Na pewno na długo zapamięta tę niespodziankę, bo wynajęta na wyłączność łódka do wspólnej zabawy to nie lada gratka. Hipnotyzujące widoki w cenie!

Atrakcji jest co niemiara, a każda z nich gwarantuje bezcenne przeżycia – od tych relaksacyjnych, po te napędzane prędkością i adrenaliną. Wszystko po to, by uczynić ślubne wspomnienia jeszcze bardziej niezwykłymi. - Wieczór panieński i kawalerski są doskonałą okazją do popisu kreatywności świadków i ich zaangażowania w pomoc Młodej Parze. A Ci będą prawdziwie wdzięczni, jeśli zabawa będzie niezapomnianym przeżyciem nie tylko dla nich, ale dla wszystkich jej uczestników – komentuje Michał Kaleta, dyrektor ds. sprzedaży i rozwoju w firmie Wyjątkowy Prezent.

O firmie:

Wyjątkowy Prezent jest pierwszą i największą w Polsce firmą oferującą prezenty w formie przeżyć. Wśród 2500 upominków, przygotowanych z myślą o klientach indywidualnych oraz biznesowych, znajdują się atrakcje, takie jak lot balonem, egzotyczny masaż, czy jazda Ferrari. Flagowym projektem Wyjątkowego Prezentu jest unikalne, wyostrzające zmysły wydarzenie kulinarne, czyli „Kolacja w Ciemności”. Firma prowadzi sprzedaż prezentów online - poprzez serwis Wyjatkowyprezent.pl oraz w prawie 50 sklepach działających w galeriach handlowych w całej Polsce, jak również w ponad 1800 sklepach partnerskich. Więcej informacji na temat firmy można znaleźć na stronie www.wyjatkowyprezent.pl bądź www.prezentydlabiznesu.pl.

Kontakt dla mediów:

Michał Zębik

E-mail: michal.zebik@goodonepr.pl

Tel.: +48 796 996 253