Abal zespół muzyczny

ABAL - zespół muzyczny 2, 3, 4 lub 5-osobowy z Wrocławia i Namysłowa.

Profesjonalna i kompleksowa obsługa wesel oraz wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych.

Wyróżniamy się tym, że wszyscy śpiewamy, kiedy gramy prawie nikt nie siedzi przy stole, wystarczy obejrzeć nasze filmy, mamy bardzo duże doświadczenie sceniczne, gramy dużo szybkich utworów, a przerwy robimy dopiero wtedy gdy goście sami już chcą odpocząć, bo sami się przy tym świetnie bawimy, a przede wszystkim tworzymy dobrą atmosferę.

Z naszego doświadczenia wynika, że skład 3-osobowy jest optymalny ponieważ nasze brzmienie jest z reguły lepsze od składów 5, 6-osobowych, mamy o wiele bogatszy repertuar, zajmujemy znacznie mniej miejsca, nie potrzebujemy sceny, o wiele jest niższy koszt wyżywienia, nie mówiąc o noclegach przy ewentualnych poprawinach i ogólne nasze wynagrodzenie jest przeważnie o połowę niższe.

Oczywiście prowadzimy oczepiny, zabawy, konkursy, podziękowanie dla rodziców, akompaniujemy przy wniesieniu tortu i w przerwach puszczamy muzykę mechaniczną.

Potrafimy rozruszać każde towarzystwo.

Dysponujemy własnymi najnowszymi efektami świetlnymi z laserem i ultrafioletem oraz stroboskopem i wytwornicą dymu.

Jesteśmy bardzo elastyczni, więc łatwo się z nami dogadać co do składu zespołu, zakresu usług oraz ceny.

Obsługujemy Wrocław, cały Dolny Śląsk i sąsiednie województwa: opolskie, wielkopolskie, lubuskie oraz łódzkie. Nie wykluczamy również całej Polski.

Zapraszamy na naszą stronę www.abal.wroclaw.pl

Tel. 601 72 56 52