Barman

Barman na weseleFirma Lemon Bar to gwarancja profesjonalnej obsługi barmańskiej. Kolorowe oraz fantazyjne drinki, ciekawe dekoracje oraz zmysłowe smaki koktajli serwowane w oryginalny sposób w połączeniu z efektowną pracą naszych barmanów z pewnością pozostaną w pamięci Państwa gości. Nasza obecność oraz doświadczenie w obsłudze imprez okolicznościowych jest gwarancją zadowolenia i szampańskiej zabawy na każdej imprezie:

- weselu
- wieczory panieńskie
- imprezy firmowe
- wieczory kawalerskie
- bankiecie
- wszelkiego rodzaju akcje promocyjne
- garden party

Zapewniamy mobilny bar oraz jego młodą, sprawną ekipę która dostarczy gościom wiele rozrywki oraz satysfakcji. Nasz mobilny zespół profesjonalnych barmanów jest w stanie obsłużyć każdą uroczystość i zainteresować swoimi drinkami wszystkich gości.

Nasza kompleksowa oferta zawiera:

- profesjonalne mobilne bary
- profesjonalną obsługę barmańską
- pokazy barmańskie
- obsługę kelnerską
- hostessy
- akcesoria barmańskie niezbędne do przygotowywania fantazyjnych koktajli (blendery, kruszarki do lodu oraz wyciskarki do cytrusów)
- profesjonalne szkło gastronomiczne
- niezbędne dodatki (lód, owoce, puree owocowe, zioła,itd.)

Potrafimy w pełni dostosować się do potrzeb Klienta a nasze menu tworzymy specjalnie pod charakter danego przyjęcia. Wachlarz naszych możliwości jest wręcz nieograniczony, rozpoczynając od koktajli klasycznych, które w pełni zadowolą znawców dobrego alkoholu, przez koktajle egzotyczne, które przypominają wakacje, aż po trochę bardziej słodkie napoje dla Pań, a także specjalne koktajle bezalkoholowe dla dzieci. Dzięki indywidualnie ustalanym menu goście nigdy nie zapomną koktajli z przyjęcia i z pewnością wpłynie to miłą atmosferę i dobrą zabawę w trakcie jego trwania. 

Tel.: 517743848

www.lemonbar.pl

mateuszzak1990@wp.pl

Barman na wesele
Portal ślubny, Barman na wesele