Centrum Ślubne „White Rose”

Pragniemy aby każda klientka przekraczając próg naszego salonu poczuła się wyjątkowo, a wychodząc od nas była zadowolona i przekonana iż suknia, którą zakupiła lub wypożyczyła, jest jej dobrą decyzją. Naszą wizytówką jest miła, fachowa obsługa. Każda klientka jest dla nas indywidualną osobą, dla której dopasujemy fason, styl i kolor sukni w zależności od jej typu figury, urody, temperamentu i charakteru całej uroczystości.

Oryginalność i różnorodność fasonów, które znajdują się w naszym salonie powinny zadowolić nawet najbardziej wymagającą klientkę. W naszej ofercie posiadamy również suknie wieczorowe. Polecamy również szeroki wybór dodatków ślubnych: welony, biżuteria, rękawiczki, okrycia ślubne i obuwie.

Aby zapewnić komfort naszym klientom, salon posiada obszerną przymierzalnię, oraz specjalne miejsca dla osób towarzyszących. W naszym salonie istnieje możliwość wypożyczenia sukien ślubnych, prowadzimy również komis. Perfekcyjny makijaż ślubny zapewni Paniom wykwalifikowana wizażystka.

Aby upiększyć ceremonię ślubu oferujemy dekoracje świątyń i samochodów. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu, gdzie w miłej i fachowej atmosferze pomożemy naszym klientom dokonać odpowiedniego wyboru. Wysoka jakość, atrakcyjne ceny, najkorzystniejsze warunki transakcji i inne niespodzianki zachęcą Państwa do skorzystania z naszej oferty.

Serdecznie zapraszamy!

Tel.: 857197391

www.whiterose.com.pl

salon@whiterose.com.pl

Serwis ślubny, Centrum Ślubne „White Rose”, suknie ślubne