Suknie szyte na miarę - Salon Ślubny JOANNA zaprasza!

Suknie szyte na miarę - Salon Ślubny JOANNA zaprasza! Suknie ślubneSalon Ślubny „JOANNA” powstał z myślą o wszystkich Pannach Młodych - tych ceniących tradycję, odważnych i nowoczesnych chcących kreować nowe trendy, lubiących styl retro i wszystkich tych, które nie znalazły nigdzie indziej tego, o czym marzą. Nasza firma zapewnia niepowtarzalne kreacje, zaprojektowane według indywidualnych wymagań bądz stylizowane na wzory najlepszych projektantów na świecie. W ofercie posiadamy również bogatą ofertę dodatków, welonów i obuwia.

Każda Panna Młoda znajdzie u nas to, czego nie znalazłaby nigdzie indziej - profesjonalne doradztwo, indywidualne podejście do każdej klientki, terminowe realizacje. Naszym atutem jest również to, że potrafimy dobrać kreację nie tylko dla panny młodej, ale również dla druhny, mam państwa młodych, dzieci niosących obrączki i na wiele innych okazji: bale, studniówki, Sylwestra, I Komunię Świętą czy spotkanie biznesowe, koktajl, przyjęcie.

Nie boimy się najśmielszych projektów, szczycimy się sukcesami w dziedzinie sukien, których szycia inne salony nie chciały się podjąć ze względu na poziom trudności, jesteśmy pionierami, jeśli chodzi o szycie „na odległość” a to wszystko w najniższych cenach na rynku! Możemy zapewnić każdą z Was:

Twoja wymarzona suknia jest u nas!

Tel.: 696 538 175

www.sukniejoanna.pl

suknie.joanna@op.pl

gg: 6252112

Suknie szyte na miarę - Salon Ślubny JOANNA zaprasza! Suknie ślubne
Portal ślubny, Suknie szyte na miarę - Salon Ślubny JOANNA zaprasza! Suknie ślubne
Suknie szyte na miarę - Salon Ślubny JOANNA zaprasza! Suknie ślubne
Serwis ślubny, Suknie szyte na miarę - Salon Ślubny JOANNA zaprasza! Suknie ślubne