TCSE

TCSE, suknie ślubneOferujemy suknie ślubne przy zachowaniu przystępnych cen, poznaj najważniejsze trendy w sukniach ślubnych i zobacz najpiękniejsze modele.

Cudowne suknie ślubne utożsamiane z pięknem oraz romantyzmem, to modele które wychodzą naprzeciw potrzebom jakże wymagającego rynku ślubnego, są idealnym przykładem luksusowego stylu ślubnego przy zachowaniu przystępnych cen, co sprawia, iż grono ich nabywców nieustannie się zwiększa. To suknie ślubne perfekcyjnie podkreślające wszystkie kobiece atuty, aby każda z nich mogła poczuć się ubraną w luksus. Suknie stworzone po to, by zakochać się w nich od pierwszego wejrzenia. Do sukni ślubnych polecamy dodatki ślubne tj. welony, halki ślubne, pięknie zdobione ślubne rękawiczki oraz bolerka. Naszym klientkom zapewniamy obsługę na miejscu i przez internet online. Przy zakupie sukni ślubnej salon zwraca klientce inwestycję poniesioną na podróż!

AGENCJA ŚLUBNA: Organizacja wesel i ślubów od A do Z na najwyższym poziomie - zasięg cały kraj. Specjalizujemy się w organizacji i koordynacji wyszukanych, niedrogich uroczystości zaślubin oraz wesel na terenie całej Polski.

Uroczystość przygotowywana wspólnie z TCSE jest dla nas najwyższym priorytetem - oznacza to, że jesteście Państwo traktowani indywidualnie, a oferta w każdym elemencie jest spersonalizowana i ściśle dostosowana do Państwa potrzeb i możliwości

Zapewniamy:

• wspólne ustalenie terminu ślubu, wspólny wybór miejsca ślubu i wesela: organizujemy śluby w plenerze : wesele nad jeziorem ,wesele nad zalewem, wesele na plaży, wesele na statku ,wesele na Wiśle, wesele na Odrze , wesela nad Morzem Bałtyckim, wesele na Mierzei Wiślanej, wesele i ślub na stadionie piłkarskim, lekkoatletycznym, żużlowym, w ogrodzie botanicznym, wesele w kinie, w teatrze, w muzeum….
• wesela z atrakcjami np. porwanie panny młodej , pokazy rycerskie, oczepiny z amorami ,z wróżką, śpiewający kelnerzy, pokazy free stylowe
• profesjonalny , elegancki wystrój kościoła (aleja kwiatowa, bramki ,dywany, oszronione drzewa, ukwiecone dywany, itp.)
• dekoracje sali , scenografia, oświetlenie , iluminacje ,dekoracje florystyczne (np. dekoracje papierowe i kwiatowe, żywe ptaki i motyle)
• pomoc w doborze menu i alkoholu (również catering)degustacje wina
• koordynacja podczas samego ślubu i wesela
• profesjonalny wystrój samochodu (wypożyczenie limuzyny, auta zabytkowego, powozu konnego , statku)
• oryginalne zaproszenia np. z własnym zdjęciem lub ręcznie robione barokowe
• niebanalne rozwiązania, ciekawe pomysły i atrakcje: znani konferansjerzy , aktorzy , tancerze, sportowcy takie atrakcje które zapadną w pamięci Waszych gości
• bogatą bazę lokalizacji, spełniających najwyższe wymagania (np. przepiękny plener ze stadniną koni, zabytkowym mostkiem, jeziorkiem czy wysokiej klasy klub bądź dworek, pałac, zamek, muzeum, teatr, murawa stadionu, plaża )
• pomoc w czynnościach kościelno - cywilno - prawnych
• opiekę najlepszych stylistów w kwestii wyboru strojów ślubnych i dodatków zapraszamy do naszego Salonu sukni ślubnych TCSE
• najlepszych dekoratorów, scenografów którzy stworzą wyjątkową oprawę całej uroczystości
• sprawdzonych i profesjonalnych muzyków , artystów ( najlepsi w Polsce) między innymi gwiazdy programu „Mam Talent”
• wykwalifikowanych fotografów i kamerzystów, potrafiących uchwycić najważniejsze chwile (propozycje oryginalnego montażu filmu i zdjęć)
• transport i hotele , pensjonaty dla Młodej Pary i Gości weselnych
• pokazy pirotechniczne
• pokazy barmańskie, pokazy rycerskie, pokazy taneczne z udziałem gwiazd z programu „Taniec z Gwiazdami”
• taniec orientalny, standardowy, czy taniec na lodzie
• rzeźby i całe sale lodowe
• i wiele, innych atrakcji które wzbogacą Państwa uroczystość.

Zapraszamy: http://tcse.pl/oferta/sluby/

WIECZÓR PANIEŃSKI WIECZÓR KAWALERSKI: Wieczór panieński: Pamiętajcie, nasi striperzy i zadbają aby impreza była udana pełna smaku i prawdziwej elegancji a uczestniczki z uśmiechem na twarzy bawiły się do białego rana. Postaw na profesjonalizm i zaproś przystojniaka w tą wyjątkową noc. W przypadku wieczoru panieńskiego możemy zaoferować kilka odrębnych wariantów SHOW TEMATYCZNYCH o różnej konwencji , taniec prywatny tylko dla przyszłej panny młodej lub publiczny w otoczeniu wszystkich uczestniczek gorącej zabawy.

OFERTA: http://tcse.pl/oferta/wieczor-paninski/

Wieczór kawalerski: Nasze damy zapewnią i zadbają aby noc kawalerska była niezapomniana pełna smaku, wyrafinowania i klasy to jedyny w swoim rodzaju wieczór kawalerski gdzie zobaczycie prawdziwe SHOW NIGHT . Nasze hostessy zapewnią zabawę w wybranej konwencji i tematyce o której przyszły pan młody na pewno prędko nie zapomni. Również pozostała część towarzystwa przyszłego pana młodego będzie uczestnikami tego wyjątkowego spektaklu .

OFERTA: http://tcse.pl/oferta/wieczor-kawalerski/

STYLIZACJA ŚLUBNA: Oferujemy kompleksową zmianę wizerunku i opiekę stylistyczną dla Pań oraz dla Panów

OFERTA: http://tcse.pl/oferta/metamorfoza-zmiana-wizerunku/

Tel.: 511277690, 587183616

http://www.tcse.pl

biuro@tcse.pl

facebook: https://www.facebook.com/pages/Tr%C3%B3jmiejskie-Centrum-%C5%9Alubne-Tcse/235535209814774

TCSE, suknie ślubne
Portal ślubny, TCSE, suknie ślubne
TCSE, suknie ślubne
Serwis ślubny, TCSE, suknie ślubne
TCSE, suknie ślubne
Portal ślubny, TCSE, suknie ślubne
TCSE, suknie ślubne
Serwis ślubny, TCSE, suknie ślubne