Zespół Muzyczny "KRIS BAND"

Zespół Muzyczny "KRIS BAND", zespół weselnyJeżeli szukacie Państwo zespołu muzycznego, który w profesjonalny sposób ubarwi muzycznie Waszą imprezę to trafiliście pod właściwy adres.

Jesteśmy grupą muzyczną z bardzo bogatym repertuarem i doświadczeniem estradowym, która poprzez doskonałą muzykę oraz humor poprowadzi wesele tak, by ten niepowtarzalny dzień Wam oraz Waszym gościom utkwił w pamięci jako kwintesencja doskonałej zabawy przy znanych a także lubianych przebojach ostatniego 50-lecia, piosenkach biesiadnych i oryginalnych zabawach.

Gramy podczas wieczorków, festynów, zabaw, uroczystości weselnych oraz innych imprez okolicznościowych.

Świadczymy również usługi w zakresie nagłaśniania różnego rodzaju imprez plenerowych jak i w obiektach zamkniętych.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem, by zapewnić Państwu jak najwyższy poziom muzyczny oraz artystyczny wykonywanych usług a ceny ustalamy indywidualnie dla każdego klienta.

Podstawowy skład zespołu stanowią 3 osoby ale w celu zapewnienia jak najlepszej oprawy - podczas imprez plenerowych, jak również na życzenie klienta korzystamy z usług doświadczonego zaprzyjaźnionego wodzireja-konferansjera, DJ'a i realizatora dźwięku w jednej osobie.

Tel.: 604245964

www.zespolkrisband.cba.pl

krisband@o2.pl

facebook: www.facebook.com/zespolkrisband

Zespół Muzyczny "KRIS BAND", zespół weselny
Portal ślubny, Zespół Muzyczny "KRIS BAND", zespół weselny
Zespół Muzyczny "KRIS BAND", zespół weselny
Serwis ślubny, Zespół Muzyczny "KRIS BAND", zespół weselny
Zespół Muzyczny "KRIS BAND", zespół weselny